O nas

Cześć!

Wygląda na to, że chcielibyście dowiedzieć się o nas czegoś więcej. Tych, którzy pracują nad tą stroną i tworzą wersję Mahjong Solitaire, w którą chce się grać całymi dniami. Cóż, nie mamy nic do ukrycia. Zapoznajmy się!

Jesteśmy małym zespołem entuzjastów, którzy mają bzika na punkcie Mahjong Solitaire. Pewnego razu postanowiliśmy stworzyć unikalną wersję gry, która będzie łatwa i przyjemna zarówno dla doświadczonych graczy, jak i początkujących.

Nasza misja

Dążymy do tego, aby każdy mógł w pełni cieszyć się Mahjong Solitaire i dzielić się przyjemnością z gry w przyjaznej społeczności podobnie myślących ludzi.

Nasza wizja

Naszym ogólnym celem jest inspirowanie ludzi z całego świata poprzez Mahjong Solitaire. Naprawdę wierzymy, że kolorowa gra może nie tylko bawić, ale także zapewniać pozytywny rozwój poznawczy, a społeczność graczy może być motywującym, sprawiedliwym i bezpiecznym miejscem dla każdego.

Jak się z nami skontaktować

Masz pytania dotyczące zasad lub procesu rozgrywki? Masz trudności z obsługą strony internetowej lub masz propozycje współpracy? Możesz skontaktować się z nami, wysyłając wiadomość e-mail za pośrednictwem formularza opinii. Rozpatrzymy Twoją prośbę w ciągu 48 godzin i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc.

© 2024 All Rights Reserved